Divadlo

Zde jsou nekteré hry ve kterých Michaela hraje/a:

HARVEY A JÁ - Mary Chase
"Salónní" konverzační komedie o moderním donkichotu. Elwood Down je povazován za opilce a blázna jen proto, ze jeho nejlepsím přítelem je velký bílý králík jménem Harvey, kterého ovsem tzv. normální lidé nevidí a nevnímají. Nakonec vsak mnozí z nich pochopí...

DIVOTVORNÝ HRNEC - Jiří Voskovec, Jan Werich, Burton Lane
Voskovcem a Werichem upravený slavný americký muzikál. V hlavní roli kromě třeboňského vodníka Čochtana je hrnec zlata s kouzelnou mocí splnit tři přání.

POPRASK NA LAGUNĚ - Carlo Goldoni
Komedie lidských charakterů, která zobrazuje ty nejobyčejnějsí lidičky, rybáře a jejich ľeny. Zatímco nad lagunou přejde jeden jediný den, prozijeme s hrdiny zivotní kolotoč plný smíchu a hasteřivosti, lásky i vzteklých sarvátek.

BALADA PRO BANDITU - Milan Uhde, Miloą Stědron 
Jiz zlidovělý muzikál s krásnými písničkami o zivotním dobrodruzství zbojníka Nikoly a Erziky. Napínavý příběh lásky a zrady, v němz se nadčasově zrcadlí smysl pro spravedlnost. Tento muzikál je poprvé uváděn v Praze

MILUJU TĚ, ALE..

Miluju tě, jsi prima ale rychle se změň, jak zní celý název, je svěží komedií o vztazích mezi muži a zenami. V hlavních, nepojmenovaných, rolích dvou párů se představují Michaela Badinková a Lumír Olsovský (alt. Marcel Svidrman) a Daniela Sinkorová (alt. Tereza Kostková) a Roman Vojtek.

Miluju Tě, ale...nemá celistvý děj, který by se dal převyprávět. Jednotlivé výstupy na sebe více méně chronologicky navazují. Vše začíná stvořením muže a ženy a jejich rozdělením do vztahů. Vše jako obvykle začíná první schůzkou a typickými peripetiemi jako je nervozita a očekávání, které je vlastní asi všem.

POMÁDA

Slavný americký muzikál..